Wygrane zawodniczek MMKT Łęczyca

31.08.2022
autor: UM Łęczyca (mk3)
Wygrane zawodniczek MMKT Łęczyca

W miniony weekend (27-29.08.2022) zawodniczki MMKT Łęczyca: Nadia Jasińska oraz Nadia Ptak wzięły udział w turnieju w Gorzowie Wielkopolskim pn. „O Trofea Marszałka Województwa Lubuskiego” organizowanym przez Klub TOP TENNIS Player Gorzów Wielkopolski.

Zawodniczki odniosły ogromny sukces zajmując kolejno: I miejsce w grze podwójnej – Nadia Jasińska w parze z Hanią Łyko z Wrocławia, II miejsce w grze pojedynczej – Nadia Jasińska oraz III miejsce w grze podwójnej – Nadia Ptak w parze z Olą Rękoś.

Zawody odbywały się w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego (OTK) U-14 Młodzików / PZT Warszawa. Turniej obfitował w bardzo zacięte pojedynki, zarówno w grze pojedynczej, jaki i podwójnej. Dzięki wytrwałości i umiejętnościom zawodniczek łęczyckiego klubu turniej zakończył się wygranymi młodych tenisistek, zapewniając im wspomniane miejsca na podium.

Należy uznać, że był to kolejny dobry występ naszych zawodniczek na wysokim poziomie ogólnopolskiego młodzieżowego tenisa. Nastraja to optymistycznie w kontekście zbliżających się Drużynowych Mistrzostw Polski Dz/Ch – U14.

zdjęcia: MMKT Łęczyca

print

GALERIA