2023-06-01

Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w Parku Miejskim

Już 1 czerwca Łęczyca stanie się emanacją radości i zabawy, a to wszystko za sprawą obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka, które w naszym mieście stały się już tradycją. Nie inaczej zapowiada się to w tym roku – będzie hucznie, koncertowo i kolorowo, a kulminacją Dnia Dziecka będzie koncert Viki Gabor. Zanim jednak muzyka zabrzmi na dobre, zapraszamy najmłodszych do Parku Miejskiego, gdzie czekać na nich będzie masa gier i zabaw.

Przy organizacji Dnia Dziecka ponownie będą wykorzystane dwie lokalizacje – Park Miejski oraz Plac Tadeusza Kościuszki. W Parku Miejskim będą czekały atrakcje dedykowane najmłodszym uczestnikom, począwszy od dmuchańców czy karuzel, a na paintballu, animacjach, żywych maskotkach oraz pokazach cyrkowych kończąc. Dodatkowo, za gry i zabawy odpowiedzialne będą miejskie jednostki kultury – Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, Dom Kultury oraz Muzeum – które rok w rok dostarczają emocjonujących rozrywek dla dzieci w każdym wieku.

Nie zabraknie także występów dzieci na Małej Scenie, które będą mogły popisać się swoimi zdolnościami wokalnymi przed zgromadzoną publicznością.

Rozpoczęcie Dnia Dziecka w Parku Miejskim o godzinie 11:00.

Start wydarzenia: 2023-06-01