Wydarzenia

2021-02-26

Spektakl w Domu Kultury: „Co modna pani wiedzieć powinna”

Bardzo się cieszymy, że możemy w końcu spotkać się z Państwem „na żywo” i zaprosić do nas na monodram „Co modna pani wiedzieć powinna” w wykonaniu Katarzyny Kołeczek, która spróbuje znaleźć odpowiedzi na pytania: Co robiłaby kobieta, gdyby musiała robić wszystko, co jej każą? Czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? To spektakl pełen humoru, z celnymi i śmiesznymi obserwacjami na temat otaczającego świata i zmaganiach kobiet w spełnianiu wszystkich powinności i obowiązków nakładanych na nie przez popkulturę i społeczeństwo. Zapraszamy po odbiór darmowych wejściówek oraz zapoznanie się z regulaminem. Monodram zaprezentujemy 26 lutego o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Domu Kultury. Link do regulaminu – https://dkleczyca.pl/spektakl-co-modna-pani-wiedziec-powinna-zapraszamy-do-dk/ tekst i plakat: Dom Kultury w Łęczycy

Zbiórka krwi w ramach Ogólnopolskiego Rajdu Honorowych Dawców Krwi
2020-06-09

Zbiórka krwi w ramach Ogólnopolskiego Rajdu Honorowych Dawców Krwi

Serdecznie zapraszamy na zbiórkę krwi, która odbędzie się 9 czerwca (wtorek) w godzinach 8:00 – 11:30 na Placu Tadeusza Kościuszki w ramach 44. Ogólnopolskiego Rajdu Honorowych Dawców Krwi PCK „Czerwona Róża”. Tego dnia o godzinie 9:00 nastąpi symboliczne otwarcie Rajdu poprzez odśpiewanie Hymnu PCK.

Spotkanie autorskie z Agnieszką Frątczak
2019-11-14

Spotkanie autorskie z Agnieszką Frątczak

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Frątczak – pisarką pochodzącą z Łęczycy. Spotkanie odbędzie się w dniu 14 listopada (czwartek) o godzinie 18:00 w Domu Kultury. W trakcie spotkania nabyć będzie można książkę autorki: „Pogoń. Wszystko albo nic” w promocyjnej cenie. Wydarzenie organizowane jest przez Dom Kultury w Łęczycy.  

1 2 24 25