Warsztaty fotograficzne dla mieszkańców Ukrainy z Łęczycy i okolic

25.11.2022
autor: UM Łęczyca (mk3)
Warsztaty fotograficzne dla mieszkańców Ukrainy z Łęczycy i okolic

Lokalna Organizacja Turystyczna „Centralny Łuk Turystyczny” w ramach zadania finansowanego przez Zarząd Województwa Łódzkiego „Moce NadŁódzkie”, zaprasza na warsztaty fotograficzne z cyklu „Łęczyca oczami gości z Ukrainy”. Jest to, po plastycznych i kulinarnych, wcześniejszych zmaganiach trzecia edycja, pozwalająca zapoznać się z tajnikami profesjonalnej techniki robienia zdjęć.

W warsztatach udział mogą wziąć Ukraińcy mieszkający aktualnie na terenie woj. Łódzkiego, w szczególności z Łęczycy i okolic. Czekamy na zgłoszenia dwuosobowych zespołów, składających się z dziecka i pełnoletniego opiekuna. Dla uczestników przygotowaliśmy  aparaty fotograficzne, które staną się ich własnością.

Zajęcia warsztatowe zostaną przeprowadzone w pięknej mikołajkowej scenerii podczas XVI Rajdu Mikołajkowego, który przejdzie ulicami Miasta Łęczyca. 

Spotkanie warsztatowe rozpocznie się o godz. 8.30 przed Urzędem Miasta w Łęczycy, ul. Marii Konopnickiej 14 w dniu 3 grudnia 2022 r. Po Paradzie Mikołajów w godz. 11.00-11.45 w Ratuszu Miejskim będą kontynuowane zajęcia fotograficzne, a zakończą się ok. godz. 14.00 wspólnym obiadem.

W ramach wykonanych zajęć praktycznych, uczestnicy otrzymają na pamiątkę własnoręcznie zrobione fotografie oraz jeden aparat na zespół.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 510 104 937. Karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

Załączniki