Wakacje z Domem Kultury

29.06.2020
autor: UM Łęczyca (mk2)
Wakacje z Domem Kultury

Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju nie zmienia się – nie możemy spotykać się z Wami w takim wymiarze, w jakim byśmy chcieli. W związku z tym proponujemy zabawy online. Odbędziecie wirtualną „podróż” po Polsce, odwiedzicie cztery ciekawe regiony i wykonacie związane z nimi zadania.

Przesłać je trzeba będzie za pomocą strony Wetransfer (link znajdziecie w regulaminie i opisie).Będziecie zdobywać za nie punkty i co tydzień wygrywać BARDZO ATRAKCYJNE NAGRODY.  Za największą aktywność wygrać będzie można dodatkową cenną nagrodę. Śledźcie uważnie naszą stronę, na której znajdować będziecie instrukcje do kolejnych zadań

Natomiast w połowie wakacji zaprosimy Was na QUEST MIEJSKI, który tym razem odbędzie się w parku – również tutaj czekają na Was nagrody.

Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest uważne zapoznanie się z regulaminem i przesłanie wraz z pierwszym zadaniem deklaracji udziału w zabawie,  podpisanej przez rodzica.

Gdybyście czegoś nie zrozumieli – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzin w Domu Kultury z zachowaniem środków ostrożności.

Link do regulaminu i deklaracji – https://dkleczyca.pl/lato-z-domem-kultury/

tekst i plakat: Dom Kultury w Łęczycy