Straż Miejska

Siedziba Straży Miejskiej

  • ulica Marii Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca, pokój 41 (II piętro)

Inne numery telefonów kontaktowych

  • 510 104 951
  • 510 099 252

Adres e-mail

  • straz@leczyca.info.pl

W okresie październik – marzec

  • poniedziałek – piątek – 7:00 – 18:00

W okresie kwiecień – wrzesień

  • poniedziałek – piątek – 7:00 – 20:00

  • dzikich wysypisk
  • bezdomnych psów
  • Strefy Płatnego Parkowania
  • zakłócania ładu i porządku publicznego
  • nieprawidłowego parkowania
  • porzuconych pojazdów
  • innych działań prewencyjnych

Komendant – Tomasz Olczyk (tolczyk@leczyca.info.pl)
Starszy Inspektor – Grzegorz Koza (gkoza@leczyca.info.pl)
Starszy Strażnik – Adam Nawrotek (anawrotek@leczyca.info.pl)
Młodszy Strażnik – Joanna Ptak-Sztompka (jptak@leczyca.info.pl)
Młodszy Strażnik – Justyna Jagielska-Gościk (jjagielska@leczyca.info.pl)
Aplikant – Grzegorz Krysiak (gkrysiak@leczyca.info.pl)
Aplikant – Hubert Więckowski (hwieckowski@leczyca.info.pl)