Repertuar Kinowych Seansów w ramach prezentu na Dzień Dziecka

17.06.2020
autor: UM Łęczyca (mk2)
Repertuar Kinowych Seansów w ramach prezentu na Dzień Dziecka

Sytuacja związana z koronawirusem wymusiła rezygnację z pewnych tradycyjnych imprez odbywających się w naszym mieście. Jedną z nich były koncerty i inne atrakcje organizowane w związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka. Pamiętając o najmłodszych i tych trochę starszych mieszkańcach Łęczycy Burmistrz Paweł Kulesza zaprasza na kinowe seanse organizowane w ramach Dnia Dziecka.

Zasady są bardzo proste – dzieci i młodzież do 18 lat z terenu miasta Łęczyca będą mogły skorzystać z jednego, bezpłatnego biletu do Kina Górnik w terminie  do 31 lipca.

Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić się do kina na jeden z poniższych seansów. 

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Górnik tutaj oraz na stronie – http://www.kinogornik.pl/

11 lipca (sobota), 12 lipca (niedziela), 15 lipca (środa)

12:00; 14:00; 16:00; 18:00 – Wiking i magiczny miecz – animacja, dubbing

12:15; 15:00 – Aladyn – dubbing

13:45; 19:15 – Strażnicy Galaktyki vol.2 – dubbing

Wiking i magiczny miecz

Wigi, odważny i sprytny wiking, jest synem wodza wikingów, mocarnego Halvara. Jego tata jest człowiekiem o złotym sercu, ale zdarza mu się działać szybciej niż myśleć, co często tworzy problemy. Na skutek klątwy mama Wigiego zmienia się w złoty posąg, a dzielny wiking wyrusza na poszukiwania magicznej wyspy, aby odczynić czar.

Aladyn

Aladyn pragnie porzucić życie drobnego złodziejaszka w mieście Agrabah. Na drugim krańcu miasta Księżniczka Dżasmina, żyjąca własnymi marzeniami, pragnie doświadczyć życia poza pałacowymi murami. Jest to o tyle trudne, że pilnuje jej służąca Dalia. Życie Aladyna zmienia się, gdy w jego ręce trafi magiczna lampa.

Strażnicy Galaktyki vol. 2

Peter Quill i pozostali strażnicy kontynuują swoją podróż po kosmosie. Ich wędrówka przybiera całkowicie nowy kierunek, gdy grupa podejmie się próby rozwikłania zagadki pochodzenia Petera.