Repertuar Kinowych Seansów w ramach prezentu na Dzień Dziecka

17.06.2020
autor: UM Łęczyca (mk2)
Repertuar Kinowych Seansów w ramach prezentu na Dzień Dziecka

Sytuacja związana z koronawirusem wymusiła rezygnację z pewnych tradycyjnych imprez odbywających się w naszym mieście. Jedną z nich były koncerty i inne atrakcje organizowane w związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka. Pamiętając o najmłodszych i tych trochę starszych mieszkańcach Łęczycy Burmistrz Paweł Kulesza zaprasza na kinowe seanse organizowane w ramach Dnia Dziecka.

Zasady są bardzo proste – dzieci i młodzież do 18 lat z terenu miasta Łęczyca będą mogły skorzystać z jednego, bezpłatnego biletu do Kina Górnik w terminie  do 31 lipca.

Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić się do kina na jeden z poniższych seansów. 

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Górnik tutaj oraz na stronie – http://www.kinogornik.pl/

27 czerwca (sobota), 28 czerwca (niedziela), 1 lipca (środa)

12:45; 15:00 – Zwierzogród – animacja, dubbing

13:00 – Naprzód – animacja, dubbing

15:30 – Urwis – animacja, dubbing

Zwierzogród

Animacja przedstawia perypetie króliczki będącej policjantką – Judy Hopps oraz drobnego oszusta, lisa Nicka Bajera, którzy żyją w Zwierzogrodzie, mieście zamieszkanym przez antropomorficzne zwierzęta. W przypadkowych okolicznościach ich losy łączą się, gdy Judy postanawia odszukać zaginioną wydrę.

Naprzód

Janko i Bogdan to dwójka nastoletnich elfich braci, którzy postanawiają zbadać, czy magia w ich świecie wciąż istnieje. Na 16. urodziny Janka otrzymują zaklęcie, dzięki któremu mogą przywołać do życia swojego nieżyjącego tatę. Udaje im się to tylko częściowo, dlatego mają 24 godziny, aby odnaleźć drugą połowę ojca. Czy zdążą?

Urwis

Animacja opowiada o losach psa imieniem Urwis, który wiedzie dostatnie życie w luksusie. Jego życie ulega diametralnej zmianie, gdy jego ukochana Pani umiera, a Urwis musi poradzić sobie w nowej rzeczywistości.