Repertuar Kinowych Seansów w ramach prezentu na Dzień Dziecka

16.07.2020
autor: UM Łęczyca (mk2)
Repertuar Kinowych Seansów w ramach prezentu na Dzień Dziecka

Sytuacja związana z koronawirusem wymusiła rezygnację z pewnych tradycyjnych imprez odbywających się w naszym mieście. Jedną z nich były koncerty i inne atrakcje organizowane w związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka. Pamiętając o najmłodszych i tych trochę starszych mieszkańcach Łęczycy Burmistrz Paweł Kulesza zaprasza na kinowe seanse organizowane w ramach Dnia Dziecka.

Zasady są bardzo proste – dzieci i młodzież do 18 lat z terenu miasta Łęczyca będą mogły skorzystać z jednego, bezpłatnego biletu do Kina Górnik w terminie  do 31 lipca.

Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić się do kina na jeden z poniższych seansów.

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Górnik tutaj oraz na stronie – http://www.kinogornik.pl/

18 lipca (sobota), 19 lipca (niedziela), 22 lipca (środa)

14:00; 16:00; 18:00 – Turu. W pogoni za sławą – animacja, dubbing

15:30 – Czworo dzieci i coś – animacja, dubbing

12:45; 14:45 – Aladyn – dubbing

Aladyn

Aladyn pragnie porzucić życie drobnego złodziejaszka w mieście Agrabah. Na drugim krańcu miasta Księżniczka Dżasmina, żyjąca własnymi marzeniami, pragnie doświadczyć życia poza pałacowymi murami. Jest to o tyle trudne, że pilnuje jej służąca Dalia. Życie Aladyna zmienia się, gdy w jego ręce trafi magiczna lampa.

Czworo dzieci i coś

Alice i David zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, aby im o tym powiedzieć. Problem tkwi w tym, że dzieci nie za bardzo się lubią. Jedyną osobą, która scala grupę jest Magdalenka, młodsza córka Alice. Pierwsze dni wakacji przebiegają wokół kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, w którym dzieci znajdują magiczne i zrzędliwe COŚ.

Turu. W pogoni za sławą

Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika ze względu na swój śmieszny wygląd i fakt, że nie potrafi składać jajek. Pewnego dnia emerytowana nauczycielka muzyki imieniem Isabel zabiera Turu na swoją farmę. Tam okazuje się, że kwoczka posiada niezwykły talent – potrafi mówić ludzkim głosem i wspaniale śpiewa. Isabel postanawia ukryć talent Turu w tajemnicy.