Rekrutacja do Szkoły Muzycznej rozpoczęta

23.05.2022
autor: UM Łęczyca (mk3)
Rekrutacja do Szkoły Muzycznej rozpoczęta

 

Uprzejmie informujemy, że Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Kurpińskiego  w Kutnie Filia w Łęczycy rozpoczęła zapisy na rok szkolny 2022/2023.

Zaproszenie do naszej szkoły kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego w terminie do 21 maja 2022 roku: http://psmkutno.pl/rekrutacja.htm  lub wypełnienie go bezpośrednio w szkole w dniach 25-27 maja 2022 podczas zapisów stacjonarnych i przesłuchań, mających na celu zbadanie predyspozycji muzycznych kandydatów.

Szczegółowe informacje o naborze, o farmach kształcenia, poradnik dla rodziców oraz przykładowe zadania, które mogą pojawić podczas badania predyspozycji – uzdolnień muzycznych, możecie Państwo znaleźć na stronie Szkoły Muzycznej pod adresem: http://filia.psmkutno.pl/rekrutacja/

UWAGA! W przypadku dziecka, które w danym roku kalendarzowym kończy 6 lat – do wniosku należy dołączyć opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o psychofizycznej dojrzałości dziecka do podjęcia nauki szkolnej.

Wszelkie pytania związane z rekrutacją prosimy kierować na adres: rekrutacjafilia@psmkutno.pl lub telefonicznie pod numerami 502 980 547 lub +24 721 23 73

Bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony na Facebooku:
https://www.facebook.com/filialeczyca

Serdecznie zapraszamy