Polub nas!

02.01.2018
autor: UM Łęczyca (mn)
Polub nas!

Z nowym rokiem zachęcamy wszystkich użytkowników portalu społecznościowego Facebook do polubienia fanpage’a Gminy Miasto Łęczyca.

Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w podany niżej link:

https://www.facebook.com/miastoleczyca/ i polubić nasz profil! Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie ominą Cię żadne istotne dla Łęczycy i jego mieszkańców informacje!

– Ideą facebookowego profilu Gminy Miasto Łęczyca jest dotarcie do szerszego grona odbiorców! Nie zawsze możemy wejść na stronę internetową www.leczyca.info.pl, by sprawdzić czy zostały na niej opublikowane informacje o inwestycjach czy relacje z wydarzeń odbywających się w naszym mieście. Dzięki obserwowaniu naszego profilu od razu dowiedzą się Państwo o zamieszczonych na stronie newsach – mówi wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk.

I jeszcze jedno – celem facebookowego profilu Gminy Miasto Łęczyca nie jest wyłudzanie danych czy przesyłanie zaproszeń do gier oraz aplikacji! Jeśli jeszcze do końca nie jesteście przekonani do naszego profilu, zawsze możecie „polubić” nas na próbę!

Bądźmy ze sobą w stałym kontakcie! Naprawdę warto!