Nieruchomości na sprzedaż

Informujemy, że miasto Łęczyca ma na sprzedaż grunty pod zabudowę jednorodzinną. Wymarzony dom na spokojnym osiedlu Kwiatowym może być właśnie Twój. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą, w której na sprzedaż jest 7 działek w przedziale od 852 m² do 1117 m². Cena już od 100 zł brutto za 1 m²!

Gdzie zamieszkasz?

Osiedle Kwiatowe, utworzone z domów jednorodzinnych, zlokalizowane jest w zachodniej części miasta, posiadające bezpośrednie połączenie z drogą wojewódzką 703. Dobre położenie gruntów gwarantuje, że w promieniu 1,5 km istnieje dostęp do podstawowych instytucji oraz placówek.

Na sprzedaż wystawione są działki zaznaczone kolorem czerwonym.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 14, /pokój nr 42, II piętro/ lub tel. (24) 721-03-30.

Lokal użytkowy na sprzedaż

Miasto Łęczyca ma na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45,78 m² składający się z 2 pomieszczeń, usytuowany na parterze, przy ulicy Kaliskiej 44. Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną oraz posiada centralne ogrzewanie.

Oględziny lokalu odbędą się w dniu 14 października w godz. 10:00 – 11:00 po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod nr 24 721 35 88.

Przetarg odbędzie się 26 października w Urzędzie Miejskim w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 14 w Sali konferencyjnej (parter) o godzinie 9:00. Cena wywoławcza wraz z udziałem w gruncie: 223 000,00 zł. Wadium: 11 200,00 zł.

Szczegółowe informacje o przetargach znajdują się pod linkiem – https://leczyca.info.pl/przetargi-ustne-nieograniczone-na-sprzedaz-nieruchomosci/

Łęczyca – bogata przeszłość i perspektywiczna przyszłość

Łęczyca wchodzi w skład województwa łódzkiego i jest siedzibą władz powiatowych. Położona jest na lewym brzegu rzeki Bzury, w pradolinie warszawsko-berlińskiej, znajduje się w geometrycznym środku Polski. Miasto o powierzchni 8,9 km2 zamieszkuje 13 821 mieszkańców. Jest centrum administracyjno-gospodarczym regionu, gdzie, jako stolica powiatu, skupia najważniejsze urzędy: Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, siedzibę gminy Łęczyca, Powiatowy Urząd Pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Zakład Opieki Zdrowotnej, Urząd Skarbowy, Sąd Rejonowy, Prokuraturę Rejonową.

To miasto z bogatą historią sięgającą VI wieku. Nosi tytuł królewskiego, a jego najsłynniejszym zabytkiem jest zamek zbudowany przez Kazimierza Wielkiego. Z tą budowlą wiążą się także popularne legendy o Diable Borucie. Dobytkiem kulturowym i historycznym inspirowane są cykliczne wydarzenia, jakie mają miejsce w Łęczycy – Turniej Rycerski, Łęczyca w Barwach Jesieni, Spotkania z Modą, Dzień Dziecka oraz wiele innych.

W mieście dostępne są wszystkie placówki oświatowe – żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Czynne są tu również inne obiekty takie jak: Dom Kultury, biblioteka, muzeum, kino, boiska, siłownie, lokale gastronomiczne i różne sklepy branżowe, dzięki czemu Łęczyca zaspokaja podstawowe potrzeby funkcjonowania w niedużym, aczkolwiek urokliwym, turystycznym mieście.