Nieruchomości na sprzedaż

Informujemy, że miasto Łęczyca ma na sprzedaż grunty pod zabudowę jednorodzinną. Wymarzony dom na spokojnym osiedlu Kwiatowym może być właśnie Twój. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą, w której na sprzedaż jest 11 działek w przedziale od 845 m² do 1170 m². Cena już od około 100 zł brutto za 1 m²!

Gdzie zamieszkasz?

Osiedle Kwiatowe, utworzone z domów jednorodzinnych, zlokalizowane jest w zachodniej części miasta, posiadające bezpośrednie połączenie z drogą wojewódzką 703. Dobre położenie gruntów gwarantuje, że w promieniu 1,5 km istnieje dostęp do podstawowych instytucji oraz placówek.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 14, /pokój nr 42, II piętro/ lub tel. (24) 721-03-30.

Lokal na sprzedaż

Miasto Łęczyca ma na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45,78 m² składający się z 2 pomieszczeń, usytuowany na parterze, przy ulicy Kaliskiej 44. Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną oraz posiada centralne ogrzewanie.

Oględziny lokalu w dniu 15 marca 2021 roku w godz. 10.00-11.00 po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym pod nr (24) 721 03 30.

Działka zabudowana przy ulicy Ozorkowskiej

Miasto Łęczyca ma na sprzedaż działkę zabudowaną budynkiem gospodarczym, położoną przy ulicy Ozorkowskiej.

W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się zabudowania mieszkaniowe wielorodzinne i handlowo – usługowe. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej przez ww. działki stanowiące drogę dojazdową. Uzbrojenie techniczne w bliskim zasięgu. Działka częściowo ogrodzona. Zabudowana jest budynkiem gospodarczym wolnostojącym, jednokondygnacyjnym murowanym, wieloizbowym z poddaszem użytkowym, o powierzchni zabudowy 204 m2. Budynek kilkudziesięcioletni o znacznym zużyciu technicznym i funkcjonalnym, wymagający kapitalnego remontu.

Nieruchomość nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi i nie jest przedmiotem zobowiązań.

Szczegółowe informacje o wszystkich przetargach, które odbędą się 23 marca 2021 roku dostępne są pod tym linkiem – https://leczyca.info.pl/wyciag-z-ogloszenia-burmistrza-miasta-leczyca-o-przetargach/

Łęczyca – bogata przeszłość i perspektywiczna przyszłość

Łęczyca wchodzi w skład województwa łódzkiego i jest siedzibą władz powiatowych. Położona jest na lewym brzegu rzeki Bzury, w pradolinie warszawsko-berlińskiej, znajduje się w geometrycznym środku Polski. Miasto o powierzchni 8,9 km2 zamieszkuje 13 821 mieszkańców. Jest centrum administracyjno-gospodarczym regionu, gdzie, jako stolica powiatu, skupia najważniejsze urzędy: Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, siedzibę gminy Łęczyca, Powiatowy Urząd Pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Zakład Opieki Zdrowotnej, Urząd Skarbowy, Sąd Rejonowy, Prokuraturę Rejonową.

To miasto z bogatą historią sięgającą VI wieku. Nosi tytuł królewskiego, a jego najsłynniejszym zabytkiem jest zamek zbudowany przez Kazimierza Wielkiego. Z tą budowlą wiążą się także popularne legendy o Diable Borucie. Dobytkiem kulturowym i historycznym inspirowane są cykliczne wydarzenia, jakie mają miejsce w Łęczycy – Turniej Rycerski, Łęczyca w Barwach Jesieni, Spotkania z Modą, Dzień Dziecka oraz wiele innych.

W mieście dostępne są wszystkie placówki oświatowe – żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Czynne są tu również inne obiekty takie jak: Dom Kultury, biblioteka, muzeum, kino, boiska, siłownie, lokale gastronomiczne i różne sklepy branżowe, dzięki czemu Łęczyca zaspokaja podstawowe potrzeby funkcjonowania w niedużym, aczkolwiek urokliwym, turystycznym mieście.