Muzyczno-teatralne spotkanie z Dariuszem Jakubowskim

15.10.2020
autor: UM Łęczyca (mk2)
Muzyczno-teatralne spotkanie z Dariuszem Jakubowskim

Dom Kultury zaprasza na teatralno-muzyczne spotkanie z aktorem Dariuszem Jakubowskim i towarzyszącymi mu artystami – śpiewaczką Katarzyną Thomas i pianistą Piotrem Szafrańcem. Spektakl pt.: „Kobieta i mężczyzna, czyli powiedz mi, jak mnie kochasz…” proponuje widzom lekką, poetycko-muzyczną podróż w poszukiwaniu spełnienia w miłości.

Miłosne tematy w poezji od E. Dickinson, szekspirowskich Sonetów, po współczesnych Szymborską, Herberta, Gałczyńskiego czy Baczyńskiego i inne. Oprócz poezji pojawiają się także utwory muzyczne. Obok legendarnego motywu z filmu Michela Legranda Kobieta i mężczyzna, wokalizy z filmu „Dziewiąte wrota” Wojciecha Kilara, równie popularnych tematów z Love story czy Amelii, melodii Marka Grechuty, My way z repertuaru Franka Sinatry.

„Kobieta i mężczyzna…” to wspólna z widzami podróż przez style i epoki, na którą zapraszamy 25 października o godz. 17.00. do sali widowiskowej Domu Kultury w Łęczycy.

Bezpłatne wejściówki do pobrania w sekretariacie DK. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne oraz nowe obostrzenia, ilość miejsc jest ograniczona!!!

Sfinansowane dzięki współpracy z Miejską Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miejskim w Łęczycy.

tekst i plakat: Dom Kultury w Łęczycy