Miejski quest o regionach w łęczyckim Parku

28.07.2020
autor: UM Łęczyca (mk)
Miejski quest o regionach w łęczyckim Parku

Dom Kultury w Łęczycy zaprasza do wakacyjnej zabawy w odszukiwanie kodów QR i wykonywanie ukrytych pod nimi zadań. Pierwszy quest zorganizowany był z okazji Dnia Dziecka, zabawa cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że nadeszła pora na kolejną wyprawę w odszukiwanie kodów.

Quest rozgrywany jest w Parku Miejskim, zadania związane są z tym miejscem, ale także z tematem Wirtualnych Podróży po Polsce, czyli 4 regionami: Podhalem, Kaszubami, Podlasiem i Śląskiem. Nie trzeba się spieszyć – quest można zaliczać przez cały tydzień od 27 lipca, od godz. 12.00 do 31 lipca do godz.12.00.

Wystarczy pobrać mapkę ze strony lub zrobić zdjęcie mapy, umieszczonej przed wejściami do Parku lub przed Domem Kultury (wszystko jest dostępne od poniedziałku 27 lipca, od godziny 12.00), zaopatrzyć się w telefon z aplikacją odczytującą kody QR, wyszukać kody, zeskanować je, wykonywać i dokumentować zadania wg wyświetlających się instrukcji.

Przybywajcie do DK po nagrody niespodzianki!

Nie trzeba nic wypełniać i podpisywać. Wystarczy przeczytać uważnie regulamin ze szczegółami zasad questu, który znajduje się na stronie  Domu Kultury 

Powodzenia! 

Źródło: DK w Łęczycy