Łęczycki Bieg z okazji 100 – lecia Niepodległości

18.09.2018
autor: UM Łęczyca (mk)
Łęczycki Bieg z okazji 100 – lecia Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości to dla Nas jedno z najważniejszych świąt państwowych. Setna rocznica odzyskania suwerenności jest jedyną w swoim rodzaju okazją do pokazania  radości z życia w wolnym kraju. Przyłączmy się do tej wspólnej celebracji i pobiegnijmy razem!

Urząd Miejski w Łęczycy oraz Hurtap S.A. zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Łęczyckim Biegu z okazji 100-lecia Niepodległości, który odbędzie się 19 września 2018 roku, o godzinie 10.00 na terenie Łęczyckiej Starówki.

Rozpoczęcie biegu na Placu Tadeusza Kościuszki na wysokości Ratusza a trasa przebiegać będzie ulicami Kościelną, Szpitalną, Kaliską, Żydowską, Grodzką oraz Poznańską z metą na ulicy Kościelnej.

Bieg odbędzie się w pięciu kategoriach a dystans do przebiegnięcia będzie zależał od grupy startowej. Start jest bezpłatny, uczestnikami biegu mogą być osoby niepełnoletnie, młodzież, dorośli z Łęczycy oraz regionu.

Wypełniony formularz będą mogli państwo przesłać na adres biuro@mazoviamtb.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 września, po tym terminie zgłoszenia do uczestnictwa w zawodach będzie można dokonać na dzień przed zawodami w godz. 15.00-18:00 oraz w dniu biegu w godz. 8:00-9:30 w biurze zawodów: Pl. Tadeusza Kościuszki obok pomnika Bohaterów Bitwy nad Bzurą.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczcić 100 – lecie Odzyskania niepodległości na sportowo.

Załączniki

GALERIA