Kto pyta, nie błądzi!

05.03.2018
autor: UM Łęczyca (mn)
Kto pyta, nie błądzi!

Prowadzisz własną firmę? Chciałabyś/ chciałbyś otrzymać dofinansowanie z Unii Europejskiej na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, a może wysłać pracowników na szkolenie podnoszące ich kwalifikacje, jednak boisz się, że nie podołasz formalnościom związanym z otrzymaniem środków? Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego z zakresu realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

– Mieszkańcy naszego miasta, gminy oraz całego powiatu mają niepowtarzalną okazję rozwiać wszelkie wątpliwości związane z obecnym okresem programowania, szczególnie, że nie muszą jechać do Łodzi czy najbliższego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łowiczu, ponieważ specjaliści w tej dziedzinie przyjadą do Królewskiego Miasta – informuje Sekretarz Miasta Łęczyca Renata Brygier.

16 marca br., w godzinach 12-14.30 pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego w Łowiczu będą czekać na Państwa w Starostwie Powiatowym w Łęczycy (pl. Tadeusza Kościuszki 1). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 46 837 52 67.