Kolejny weekend dla dzieci i młodzieży w Kinie

23.07.2020
autor: UM Łęczyca (mk)
Kolejny weekend dla dzieci i młodzieży w Kinie

Sytuacja związana z koronawirusem wymusiła rezygnację z pewnych tradycyjnych imprez odbywających się w naszym mieście. Jedną z nich były koncerty i inne atrakcje organizowane w związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka. Pamiętając o najmłodszych i tych trochę starszych mieszkańcach Łęczycy Burmistrz Paweł Kulesza zaprasza na kinowe seanse organizowane w ramach Dnia Dziecka.

Zasady są bardzo proste – dzieci i młodzież do 18 lat z terenu miasta Łęczyca będą mogły skorzystać z jednego, bezpłatnego biletu do Kina Górnik.

Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić się do kina na jeden z poniższych seansów.

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Górnik tutaj oraz na stronie – http://www.kinogornik.pl/

29 sierpnia (sobota), 30 sierpnia (niedziela)

13:30; 15:30; 16:00 – O czym marzą zwierzęta

16:45; 17:25; 19:45; 20:20 – TENET

15:50; 18:00; 20:10 – Nowi Mutanci

O czym marzą zwierzęta

W odległym zakątku Ziemi leży Sanktuarium, w którym zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie. Marzeniem małej oposicy Klary jest zobaczenie śniegu oraz lepienie bałwanów. Pewnego dnia Klara zrywa ostatni liść z magicznego drzewa i wypowiada na głos swoje życzenie. Jego skutkiem jest zamrożenie całej krainy.

TENET

Kolejny film akcji w reżyserii Christophera Nolana. Tym razem wydarzenia toczą się wokół międzynarodowego szpiegostwa, podróży w czasie oraz ewolucji. W rolach głównych między innymi John David Washington, Robert Pattinson czy Elizabeth Debicki.

Nowi Mutanci

Czwórka nastoletnich mutantów przetrzymywana jest pod obserwacją psychiatryczną w odizolowanym od świata szpitalu. Dr Cecilia Reyes uważa, że stanowią oni zagrożenie zarówno dla społeczeństwa, jak i dla siebie, dlatego stara się nauczyć nastolatków panowania nad swoimi zdolnościami. Do dziwnych rzeczy dochodzi, gdy do szpitala dołącza Danielle „Dani” Moonstar.