Było odjazdowo
Sobota, 20 września, należała do miłośników wypoczynku na rowerze i bibliotekarzy. Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Biblioteka Pedagogiczna w Łęczycy po raz kolejny przygotowały wyprawę pn. „Odjazdowy bibliotekarz”. Piękna pogoda i dobry humor nie zawiodły.