Spotkanie Drużyny Mistrzów z łęczycką młodzieżą
Zespół – Drużyna Mistrzów z raperem Romanem Bosskim, który w piątek wystąpił na łęczyckiej scenie podczas obchodów Dnia Weterana Działań Poza Granicami Państwa, spotkał się z młodzieżą w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej. W wydarzeniu uczestniczyli również uczniowie naszej łęczyckiej „Jedynki”. Interaktywne spotkanie miało charakter profilaktyczny i patriotyczny. Podczas rozmów poruszano tematy związane z odpowiedzialnością, budowaniem własnej tożsamości, szacunkiem do drugiego człowieka oraz dokonywaniem świadomych wyborów życiowych.