Światowy Dzień Krwiodawcy w Łęczycy na bogato
13 czerwca Plac Tadeusza Kościuszki stanie się miejscem wyjątkowego Festynu, organizowanego po raz pierwszy w naszym mieście przez Klub HDK PCK „Strażak” we współpracy z Miastem Łęczyca. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji – wszystkie darmowe! Celem wydarzenia jest integracja lokalnej społeczności, budowanie postaw prospołecznych oraz zwiększanie świadomości na temat znaczenia oddawania krwi.