Jak wakacje to tylko z Domem Kultury w Łęczycy!

10.07.2018
autor: UM Łęczyca (mn)
Jak wakacje to tylko z Domem Kultury w Łęczycy!

Pierwszy objazdowy festyn za nami. Na rozpoczęcie wspólnej zabawy Dom Kultury zaprosił dzieci i młodzież Królewskiego Miasta na skwerek przy Alejach Jana Pawła II.

– Konkursy zręcznościowe, gry, zabawy i animacje, quizy osiedlowe, kącik plastyczny oraz loteryjka fantowa – to tylko część atrakcji, jakie przewidzieliśmy dla milusińskich, którzy postanowili spędzić z nami wakacje. W tym roku chcemy być w wielu zakątkach Łęczycy, by wszystkie dzieci z terenu naszego miasta mogły wziąć udział w zabawach i konkursach – wyjaśnia Przemysław Podwysocki z Domu Kultury w Łęczycy.

Każdy festyn ma swoją myśl przewodnią. Dziś dzieci bawiły się na ekofestynie, a w najbliższych tygodniach zorganizowane zostaną festyny w stylu folk, dzikiego zachodu czy festyn kolejowy. Dodatkowo w ramach „Wakacji na Kółkach z Domem Kultury” zaplanowano wycieczki na basen, do łódzkiego Experymentarium, na seans filmowy w kinie „Górnik”, a także do parku linowego w Uniejowie.

Szczegółowe informacje na temat kolejnych festynów znaleźć można na stronie Domu Kultury (tutaj) oraz jego profilu społecznościowym na Fb (tutaj).

Wykorzystane zdjęcia pochodzą ze zbiorów Domu Kultury w Łęczycy.

GALERIA