Inwestycje drogowe w mieście idą pełną parą.

12.10.2018
autor: UM Łęczyca (zs)
Inwestycje drogowe w mieście idą pełną parą.

Wspaniała, utrzymująca się od kilku tygodni pogoda, to nie tylko okazje do spacerów i podziwiania pięknej polskiej złotej jesieni. Dzięki sprzyjającym warunkom postępują remonty dróg gminnych, na które Miasto Łęczyca pozyskało w ostatnim roku środki finansowe w kwocie ponad 3,5 miliona zł.Długo wyczekiwana i najbardziej kosztowna inwestycja drogowa – przebudowa ul. Marii Konopnickiej w zasadzie została ukończona. Wkrótce wykonawca przystąpi do malowania oznakowania poziomego. Aktualnie trwają wykończeniowe roboty brukarskie przy chodnikach. Ulica jest przejezdna na całej długości od ul. ks. Jerzego Popiełuszki do ul. Belwederskiej.

Praca wre na ulicach: Krótkiej, 57. Pułku Piechoty Wlkp. W tym tygodniu drogowcy rozpoczęli przygotowania do modernizacji ulicy Jana Kilińskiego. Stan zaawansowania robót przy dwóch pierwszych, wymienionych ulicach, jest bardzo wysoki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z placów budowy.

Piękna złota polska jesień zagościła na dobre. Zachęcamy Mieszkańców z całymi rodzinami do odwiedzania Parku Miejskiego. Naprawdę jest co podziwiać.

GALERIA