Gratulacje dla lekkoatletów reprezentujących Łęczycę

08.09.2025
autor: UM Łęczyca (ws)
Gratulacje dla lekkoatletów reprezentujących Łęczycę

Dziś, Burmistrz Łęczycy, Paweł Kulesza spotkał się z łęczyckimi reprezentantami w lekkiej atletyce. Hubert Woźniak to srebrny medalista Mistrzostw Polski U-23 w biegu na 110 m pp, Filip Dudka zajął 6 miejsce w skoku o tyczce U-20 a Jakub Nawrocki, dziś nieobecny na spotkaniu, był szósty w wieloboju U-23. Serdecznie gratulujemy i życzymy świetnej passy sportowej na kolejnych mistrzostwach.

Nasi zawodnicy trenują pod opieką Pana Roberta Kubiaka w Młodzieżowym Klubie Lekkiej Atletyki. Burmistrz Łęczycy złożył wszystkim gościom gratulacje, przekazał drobne upominki i życzył wszelkiej pomyślności, wytrwałości w realizacji celów, pokonywaniu trudności i osiąganiu kolejnych wspaniałych sukcesów. Włodarz nie krył dumy i przekazał wyrazy uznania dla pracy i zaangażowania młodych sportowców.