Coraz bliżej święta…

07.12.2017
autor: UM Łęczyca (mn)
Coraz bliżej święta…

Przed chwilą Urząd Miejski w Łęczycy przeżył oblężenie małych Mikołajów. Przedszkolaki z grupy „Motylków” jako pomocnicy świętego Mikołaja przybyli w imieniu swoim i dyrektor Przedszkola nr 1 Joanny Stańczyk zaprosić wykonującą zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monikę Kilar-Błaszczyk na uroczystość choinkową, która odbędzie się w Przedszkolu nr 1 w Łęczycy 20 grudnia br.

Z powodu pełnienia przez Monikę Kilar-Błaszczyk obowiązków służbowych poza Urzędem, zaproszenie zostało złożone na ręce Sekretarz Renaty Brygier, która w podziękowaniu za wizytę, przygotowała dla dzieci kosz łakoci.

– Drogie maluchy, bardzo dziękuję Wam za odwiedziny. Wiem, że z powodu bardzo silnego wiatru nie udało Wam się wczoraj dotrzeć do Urzędu Miejskiego! Cieszę się, że dziś pogoda pozwoliła Wam na odwiedziny. W imieniu Pani Burmistrz obiecuję, że postaramy się uczestniczyć w organizowanym przez Was w spotkaniu choinkowym – powiedziała do przedszkolaków Sekretarz Urzędu Miejskiego w Łęczycy Renata Brygier.

GALERIA