Burmistrz uhonorował bliÂźniaki

12.08.2004
autor: UM Łęczyca
Burmistrz uhonorował bliÂźniaki

Krzysztof Lipiński, Burmistrz Miasta Łęczyca po raz kolejny odwiedził rodziców dzieci, które urodziły się w tym roku. Tradycyjnie juz wręczył po 500 zł łęczyckim maluchom.

Po raz pierwszy od rozpoczęcia akcji, Burmistrz uhonorował bliźniaki. Zuzia i Kacperek urodziły się 1 sierpnia, a szczęśliwymi rodzicami są Mirosława i Jarosław Modrzyńscy.

Pieniądze otrzymali także: Anna Kaczmarek, Marcin Grzelak i ich synek Alan, Renata i Paweł Kotasowie i ich córeczka Ania, Maja i Daniel Siwińscy i ich synek Filip, Monika Jóźwiak, Marek Wantuch i ich synek Tomasz, Agnieszka i Marcin Banasiakowie i ich córeczka Patrycja, Agnieszka i Mariusz Poniszewscy i ich córeczka Kasia, Monika i Tomasz Bielawscy i ich córeczka Alicja (na zdjęciu stoi też dziadek Pan Józef Bielawski), Lidia Grzybowska, Robert Kucharski i ich córeczka Paulinka, Dominika i Zbigniew Pisarkiewiczowie i ich córeczka Milenka, Ewelina Kurczaba, Marcin Kucharczyk i ich synek Kamil, Anna i Jacek Wardzińscy i ich synek Kacperek.


Syn Alan Grzelak i Anna Kaczmarek


Córka Anna, Renata i Paweł Kotasowie


Syn Filip, Maja i Daniel Siwińscy


Syn Tomasz, Monika Jóźwiak i Marek Wantuch


Córka Zuzanna, syn Kacper, Mirosława i Jarosław Modrzyńscy


Córka Patrycja, Agnieszka i Marcin Banasiakowie


Córka Katarzyna, Agnieszka i Mariusz Poniszewscy


Córka Alicja, Monika Bielawska i Józef Bielawski (dziadek)


Córka Paulina i Lidia Grzybowska


Córka Milena i Dominika Pisarkiewicz


Syn Kamil, Ewelina Kurczaba i Marcin Kucharczyk


Syn Kacper, Anna i Jacek Wardzińscy