Bo kultury nigdy dość!

17.04.2018
autor: UM Łęczyca (mn)
Bo kultury nigdy dość!

Kiedy ostatni raz byli Państwo w teatrze? W natłoku codziennych obowiązków trudno znaleźć czas na zakup biletów i wyjazd do Warszawy, Poznania, Wrocławia czy Krakowa na sztukę, podczas której zobaczymy popularnych aktorów. Tym razem to znani i lubiani artyści zawitają do Łodzi. Już 21 maja br. na scenie Teatru Muzycznego zobaczymy m.in. Magdalenę Boczarską, Izabelę Kunę oraz Rafała Królikowskiego, którzy wcielą się w bohaterów sztuki Marca Fayeta pt. „Ludzie inteligentni”.

– Ponieważ wiemy, że niektórzy mieszkańcy nie mają możliwości samodzielnego wyjazdu do Łodzi oraz powrotu ze stolicy województwa w godzinach wieczornych, Dom Kultury organizuje wyjazd na tę sztukę do Teatru Muzycznego. Koszt wyjazdu obejmujący bilet i transport wynosi 90 zł od osoby – wyjaśnia dyrektor Domu Kultury w Łęczycy Olga Kurowska.

Zapisy i wpłaty przyjmowane są w sekretariacie Domu Kultury do 26 kwietnia br. Ilość miejsc ograniczona!

***

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. Twórcy teatralnych hitów  „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową i bardzo życiową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.